PZP KOOPERATIVA poisťovňa: výpočet ceny poistenia + informácie

Poisťovňa Kooperativa ponúka povinné zmluvné poistenie pre všetky druhy vozidiel osobné a nákladné vozidlá do 3,5 t, motocykle, traktory, štvorkolky, nákladné vozidlá nad 3,5 t, prívesy, … . Stačí, ak si vyberiete z 2 možností poistného tú, ktorá viac vyhovuje vašim potrebám.

Balíky poistenia PZP KOOPERATIVA

 • Partner:
  • 5 000 000 € za škodu, ktorá vznikla na zdraví a nákladoch pri usmrtení, a to bez ohľadu na počet zranených alebo usmrtených.
  • 1 000 000 € za škodu, ktorá vznikla poškodením, zničením, odcudzením alebo stratou veci, a to bez ohľadu na počet poškodených, za účelne vynaložené náklady spojené s právnym zastúpením pri uplatňovaní nárokov z povinného zmluvného poistenia a za ušlý zisk.
  • Bez spoluúčasti.
  • Asistenčné služby PARTNER.
 • Europartner:
  • 5 000 000 € za škodu, ktorá vznikla na zdraví a nákladoch pri usmrtení, a to bez ohľadu na počet zranených alebo usmrtených.
  • 2 000 000 € za škodu, ktorá vznikla poškodením, zničením, odcudzením alebo stratou veci, a to bez ohľadu na počet poškodených, za účelne vynaložené náklady spojené s právnym zastúpením pri uplatňovaní nárokov z povinného zmluvného poistenia a za ušlý zisk.
  • Bez spoluúčasti.
  • Asistenčné služby EUROPARTNER.

Zľavy a bonusy poisťovne KOOPERATIVA

 • Výška bonusu až do 60% z celkovej ceny
 • Poistenie úraz vodiča, batožiny, posádky, poisťovaného vozidla a poistenie spôsobených stretom so zverou ZADARMO
 • Asistenčné služby v cene poistenia

KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. – informácie a kontakt

KOOPERATIVA poisťovňa, a.s.
Vienna Insurance Group
Štefanovičova 4
816 23 Bratislava 1

Tel.: 0800 120 000
info@koop.sk

Cenu PZP od poisťovne KOOPERATIVA si môžete vypočítať TU.

Zdroj: http://www.koop.sk/auto/povinne-zmluvne-poistenie

4.4/5 - (19 votes)

povinné zmluvne poistenie

7 komentárov na článok “PZP KOOPERATIVA poisťovňa: výpočet ceny poistenia + informácie

 • Avatar
  10. septembra 2018 o 13:46
  Permalink

  Najhoršia poisťovňa pzp v prvom rade nepreplaca čelné sklá môžte mať aj čestné prehlásenie,svedkov a aj nemožné skončíte s tahanicami na súde. Neochota personál arogantný. Len sladké reči aby vás získali sú najlacnejší ale pri skodovej udalosti najhorší. Tak zvážte či tých pár centov naviac ušetrených stojí zato.

  Odpovedať
 • Avatar
  12. apríla 2019 o 1:18
  Permalink

  V zivote nikdy sa tu nepoistim. Vymahaju peniaze. Nevedel som ze som neuhradil zostsvajucich 20 eur a vymahat pohladavku dali hned 2 spolocnostiam. Stalo ma to nakoniec 90 eur. Teraz ich zalujem, nakolko som uhradil sumy aby som nal exekutora ako je to v dnesnej dobe bezne

  Odpovedať
 • Avatar
  12. apríla 2019 o 1:21
  Permalink

  Nikdy viac najhorsia poistovna. Uzernici. Vymahaju neopravnene peniaze. Sudim sa s nimi.

  Odpovedať
 • Avatar
  19. novembra 2020 o 9:40
  Permalink

  Kooperativa najhoršia poistovna ne odporučam nepreplacaju čelne skla. Mal som poškodene čelne sklo že si ho mam ist vymenit do ich zmluvneho servisu monopol lebo inak nebude preplatene a aj tak nebolo.

  Odpovedať
 • Avatar
  20. októbra 2021 o 18:38
  Permalink

  Nedajte sa zlákať nižšou cenou poistenia….Momentálne riešim poistnú udalosť, nabúrala ma žena na aute z nemeckej požičovne. Toto sa stalo pred 2 mesiacmi! Auto už opravené čaká v opravovni, ale po mojich urgenciách mi tento týždeň napísali list (aj email), že keďže auto (z Nemecka) nebolo poistené v Kooperative, tak je udalosť potrebné riešiť cez Slovenskú kanceláriu poisťovateľov. Doteraz to asi nevedeli. číra katastrofa….

  Odpovedať
 • Avatar
  30. júla 2022 o 12:31
  Permalink

  Nikdy v živote! najhoršia poisťovna.. komunikacia 0 bodov. neriesia veci. maju na vsetko cas. vyjadrenia neposielaju. skodovy udalost riesim od 1.4.2021 … je 30.7.2022 stale ziadne vyjadrenie. co este viac treba? cislo skody co existuje na ich stranke a co sa riesi v systeme nemaju. dolozene dolezite dokumenty schovavaju v suflikoch a do systemu nenahraju. zavazdaju o vyplateny v preukazanej nevine. no nakoniec je ziadost na preplatenie zamietnuta… poistne plnenie vyplatene v doslednu nehody do 1. roka .. mali sme narom na vratenie za pol roka ale zamietli.. vyjadrenie neposlali.. vyjadrenia pisomne nedostavam o priebehu riesenia vobec. neviem na com som. len si ma prepajaju a prehadzuju a nakoniec ze vsak ta skoda ani neexistuje! ???? kde sme!! neodporucam nikdy.. najlacnejsia mozno ale aj viem uz preco. lebo je to najhorsia poistovna. len vymahaju peniaze po omeskani platby 5. dni vymahatelskou spolocnostou. ale oni ked maju riesit a platit tak maju jedno storocie asi..

  Odpovedať
  • Avatar
   24. januára 2024 o 21:32
   Permalink

   Presne ako píšu hore kolegovia poisťovňa ala pol roka tiež už 3 mesiace moto v servise a furt dačo potrebujú bol som poškodení na stopke na zo zadu naburala slečna moto je opravené a oni naťahujú a naťahujú a stále dačo odkiaľ slnko ci pršalo ci hento a tamto pritom mali aj nákres nehodí samozrejme znovu kresliť fotky mali s nehody kde je všetko jasné vidieť samozrejme poslali dotazník s tisíc otázkami neodporúčam túto zabrzdenu poisťovňu

   Odpovedať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *