Evidencia vozidiel Čadca

Adresa:OR PZ Čadca, Palárikova 977/25

Call centrum Ministerstvo vnútra SR: callcentrum@minv.sk, alebo na bezplatnom telefónnom čísle 0800 222 222. Na toto číslo môžete volať v pracovné dni od 8:00 do 18:00 hodiny.

Na dopravnom inšpektoráte si môžete rezervovať termín - rezervácia termínu na dopravnom inšpektoráte.

Predtým, ako idete prihlásiť svoje vozidlo do evidencie, musíte mať uzatvorené povinné zmluvné poistenie. Porovnajte si ceny PZP z 11 poisťovní naraz a vyberte si sami tú najlepšiu ponuku. V cenách poistenia sú už započítané všetky dostupné zľavy, doklady vám prídu najskôr na e-mailovú adresu, neskôr aj poštou. Pri prihlasovaní vozidla Vám stačí vedieť číslo poistnej zmluvy, ktoré nájdete v emaile. KLIKNITE TU pre viac informácií.

Zmena:

Na dopravných inšpektorátoch sa od 8:00 do 10:00 vybavujú klienti podľa poradia vytlačeného lístka z kiosku, od 10:00 do konca pracovnej doby funguje kombinovaný režim, počas ktorého sa prednostne vybavujú online objednaní klienti.

Úradné hodiny od 20.4.2021:

PondelokUtorokStredaŠtvrtokPiatok
8:00 - 15:008:00 - 15:008:00 - 17:008:00 - 15:008:00 - 14:00

ZMENA: od 1.8.2019 sa už nepredkladajú žiadosti o prihlásenie vozidla do evidencie vozidiel, ani žiadosti o vykonanie zmeny v evidencii vozidiel. Po novom stačí ak predložíte potrebné doklady a príslušný pracovník na dopravnom inšpektoráte za vás vyplní žiadosť o prihlásenie vozidla do evidencie (na základe predložených dokladov).

ZMENA: od 1.12.2019 už nie je potrebné podľa zákona č. 393/2019 Z.z. pristaviť vozidlo ku kontrole výrobného čísla.

Mohlo by Vás zaujímať: Ako sa zmenila registračná daň od 1.2.2017 za prihlásenie a prepis vozidla - ako ušetriť na správnych poplatkoch až 70€!

Tip: Hľadáte výhodné havarijné poistenie pre Vaše nové auto? Porovnať si ceny z 8 poisťovní naraz a vyberte si sami tú najlepšiu ponuku. Pre viac informácií kliknite TU.

Súvisiace články:

Poznámka: otváracie hodiny boli aktualizované dňa 19.4.2021.

zdroj minv.sk

4.8/5 - (17 votes)

11 komentárov na článok “Evidencia vozidiel Čadca

 • Avatar
  1. decembra 2017 o 21:18
  Permalink

  Dobrý deň

  Chcem sa spýtať kedy sú obhliadky vozidiel v Čadci.

  Odpovedať
 • Avatar
  25. marca 2019 o 11:15
  Permalink

  Zdravim som v zahranici a nemám prihlásené auto techničák mi poslali na dopravnú políciu v Čadci lebo pri stekacke a emisnej kontrole ostal na technickej kontrole a oni ho poslali na dopravnú políciu ako mám postupovať dakujem

  Odpovedať
 • Avatar
  13. novembra 2019 o 16:48
  Permalink

  Hrozné arogantný a neprofesionalny prístup k ľuďom má mladá policajtka blondína na evidencii… Komunikoval som s ňou slušne, kdež to ona nie, čakám tam 5 hodin a ešte niekto bude so mnou komunikovať arogantne a keď sa niečo spýtam slušne tak sa ešte rozčúli, a mimochodom písala si na telefóne počas pracovnej doby. Hrôza des.

  Odpovedať
  • Avatar
   28. januára 2020 o 9:17
   Permalink

   Musím Vám oponovať. Mladá policajtka má absolútne profesionálny prístup. Bol som u nej vybavovaný mnohokrát a vždy s dobrou náladou a úsmevom. Vždy poradila, vymyslela alternatívu a dokonca aj keď nemusela pomedzi vybavovania ľudí mi išla na ich parkovisko urobiť obhliadku vozidla.
   Ono možno záleží od toho že ak sa človek správa ako vôl, ostatný sa budú k nemu rovnako správať. Pokiaľ sa správa ako princ, budú sa aj tak k nemu správať.
   A ruku na srdce anonym ak si Ty nikdy v práci nepoužil mobil tak si borec a uznávam Ťa. ?

   Odpovedať
 • Avatar
  28. januára 2020 o 9:22
  Permalink

  Musím oponovať komentáru anonyma z 13.11.2019.
  Mlada policajtka ma vybavovala nejeden krát a vždy profesionálne, s úsmevom. Snažila sa pomôcť, nájsť riešenie a dokonca mi bola pomedzi vybavovania ľudí urobiť aj obhliadku vozidla na parkovisko čo ostatné nikdy neurobili.
  Ono keď sa správaš ako vôl tak sa l Tebe budú správať aj druhý, ak sa správaš ako princ aj k Tebe sa tak bude správané.
  A ruku na srdce anonym, ak si Ty ani raz v práci nepoužil telefón tak Ťa uznávam ?

  Odpovedať
 • Avatar
  18. mája 2020 o 10:26
  Permalink

  Dobrý deň,
  Nie je možné vyplniť „Žiadosť o dohodnutie termínu na dopravnom inšpektoráte“
  Kolonky „Agenda“ a „Evidenčný úkon“ nedávaju možnosť výberu.
  Prosím o nápravu!
  Nerozumiem tomu, že z celého okresu Čadca si ešte nikto nevšimol, že sa nedá objednať. Telefonický kontakt na dopravný inšpektorát si človek skôr vyčaruje ako nájde na stránkach.

  Odpovedať
 • Avatar
  17. septembra 2020 o 13:25
  Permalink

  Na evidencii vozidiel v Čadci je to niečo otrasné. Čakám tu 4h za celú dobu vybavili 5ludi. Dajú číslo nik sa nehlási tak pol hodiny čaká kým preskočí nové. Mladá blondína policajta arogantná, nepríjemná žena. Keď som sa dostala na radu niečo nám chýbalo tak mi povedala že mám pol hodiny na to sa vrátiť aj sa tak stalo. Myslíte že má zobrala? Tvárila sa že na nevidí. Už som tu ďalšie 3h. Otras, hnus, dúfam že nikdy nebudem nič odtiaľto potrebovať.

  Odpovedať
 • Avatar
  9. februára 2021 o 22:25
  Permalink

  Dobrý deň,
  Nie je možné vyplniť “Žiadosť o dohodnutie termínu na dopravnom inšpektoráte” v Čadci.
  Buď je služba nedostupná, alebo termín obsadený, skúšam to dnes asi už 50 x krát, telefonovala som
  na info linku do Bratislavy, na dopravný inšeptorát do Čadce, mám skúšať a dokedy????? v noci po 24 hod., keď prijadú nový termín, aj to som skúšala.
  Už od decembra si neviem dohodnúť termín, tak ako mám prepísať vozidlo, prosím o nápravu….

  Odpovedať
 • Avatar
  31. mája 2021 o 13:17
  Permalink

  Dobrý deň mám záujem objednať sa na dopravný inšpektorát v Čadci ohľadom prihlásenia motocykla no vôbec mi nejde vyplniť formulár konkrétne 2 kolónky Agenda a Evidenčný úkon aj keď na to kliknem nič mi to neukazuje a vôbec ma to nepustí ďalej ďakujem za pomoc.

  Odpovedať
 • Avatar
  5. júla 2021 o 11:39
  Permalink

  Dobrý deň, pripájam sa ku komentáru z 9.2.2021 od Anonyma. Tretí deň sa pokúšam objednať na termín ohľadom prihlásenia vozidla, s tým, že nefunguje vyplnenie Agendy a Evidenčného úkonu na pobočke v Čadci. Ďalšia krásna vizitka tejto krajiny. Hanba!

  Odpovedať
 • Avatar
  30. augusta 2021 o 21:32
  Permalink

  Zasa to nejde ako v komentároch vyššie…nejde zadať agenda a evidenčný úkon,bez toho ďalej nepustí ! Už týžden sa snažím o termín. Aj som tam volala a mi pani tvrdila ,že istotne to ide ,pretože objednaní ľudia chodia normálne k nim. By ma zaujímalo ako sa tam sakra „normálne prihlásili“ aby dostali termín?????

  Odpovedať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *