Splnomocnenie na odhlasenie auta dlzka platnosti

Táto téma obsahuje 6 odpovedí, má 2 hlasy, a bola naposledy aktualizovaná používateľom  Nika pred 2 mesiacmi, 2 týždňami.

 • Autor
  Príspevky
 • #895 Odpoveď

  Yozef

  Chcem sa spitat ako dlho akceptuju dopravaci splnomocnenie pri odhlasenia auta???Myslim to ze predavam auto dal som splnomocnenie na kamarada aby ked preda,aby proste odhlasil auto a neviem ako dlho,to plati???Som sa pital aj dopravakov jeden povedal 2mesiace,druhy 3mesiace,a treti nevedel,takze sami nevedia,tak sa pytam vas ake mate skusenosti???

 • #1002 Odpoveď

  ja

  Ak na splnomocnení nie je uvedený dátum platnosti tak neobmedzene.

 • #4177 Odpoveď

  Oľga Sárkoziová

  Po prepise vozidla som obdržala len veľký TP.Kedy dostanem malý TP ? Pri preberaní veľkého nám to nebolo vysvetlené.
  Ďakujem !
  Oľga Sárkoziová.Prešov

 • #4236 Odpoveď

  administrátor
  Keymaster

  Malý technický preukaz Vám do 30 dní prinesie bezplatne kuriér.

 • #4404 Odpoveď

  Adriana

  Prosím viete mi poradiť, ako odvolať splnomocnenie na odhlasenie auta na moje meno? Kupnopredajna zmluva sa síce spisala, ale auto sme nakoniec nevzali. Zabudli sme si vypýtať splnomocnenie späť. Predajca mi povedal, že ho roztrhal a zahodil ale aj tak by som bola pokojnesia, ak by sa dala zrušiť platnosť splnomocnenia. Ďakujem za odpoved

 • #4518 Odpoveď

  maria

  Pomôžte mi prosím. Ja som kupila auto a predávajuci odomna chce nejake splnomocnenie aby som isla na matriku ho splnomocnit. viem to dat potvrdit aj bez jeho podpisu? pretože nasla som splnomocnenie a mám len kupno predajnu zmluvu. Auto už mám aj papiere a aj on má peniaze len ked pojde on odhlasit auto tak kto podáva to splnomocnenie lebo je to 200 km k nemu tak neviem či aj on musí byt na matrike.

 • #4521 Odpoveď

  Nika

  Dobrý večer chcem sa spytat dostala som od otca auto s tym ze si ho mozem orepisat na seba… Vybavili sme aj splnomocnenie na zmenu v TP… Vybavovalo sa splnomocnenie 4.11 ešte som si ho ale nedala prepisat na seba je platné toto splnomocnenie aj na meaiac december ďakujem

Odpoveď na: Splnomocnenie na odhlasenie auta dlzka platnosti
Vaše údaje: