Prosim o radu. Zijem v Norsku ale coskoro sa stahujem domov. Chcem si odtialto vziat auto ktoreho som majitelkou. Nazory v tom ci treba auto tu odhlasit a robit preklady technickeho sa lisia. Neviem ako postupovat. Niektori vravia ze staci len prist a prihlasit na svk, vraj nasa policia uz zvysok doriesi. Ini zas vravia ze auto musim aj odhlasit. Ak viete, prosim napiste mi ako mam postupovat. Vrela vdaka