OPEL CORSA 1.2 16V skúsenosti Evidencia vozidiel: prihlásenie auta, prepis auta, odhlásenie vozidla, STK, EK, KO, poistenie, overenie › Prihlásenie auta fórum › Servis vozidla – vady vozidiel a ich riešenia › OPEL CORSA 1.2 16V skúsenosti Toto téma obsahuje 1 odpoveď, 1 hlas, a bola naposledny upravená pred 9 rokmi, 4 mesiacmi od Tomasko. Ukázať 1 vlákno odpovedí Autor Príspevky 8. januára 2017 o 15:29 #938 RezervoárNávštevník Dobrý deň, mám možnosť kúpiť veľmi lacno toto vozidlo… Oplatí sa to? aké má závady? je to kazový motor? 15. januára 2017 o 19:48 #966 TomaskoNávštevník mám rok 2007 zatial ziadne zavady 🙂 Autor Príspevky Ukázať 1 vlákno odpovedí Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému. Prihlásiť sa Používateľské meno: Heslo: Nechať ma prihláseného Prihlásiť sa