Overenie vozidla

Určite ste už niekedy počuli, že predajca vozidla podal kupcovi nepravdivé informácie o predávanom vozidle. Stočené kilometre, klamlivé informácie, kradnuté vozidlo či exekúcia by Vás určite nepotešili.

Predstavujeme Vám službu pre platené overenie vozidla. Táto služba Vám zistí informácie o kupovanom vozidle, prípadne nejakom inom vozidle z neznámou históriu vozidla. Pre overenie stačí len zadať evidenčné číslo vozidla (ŠPZ) alebo VIN číslo, pre komplexné overenie vozidla. Informácie máte k dispozícii ihneď po zaplatení.

Vyplnením formulára získate

 • údaje vozidla zapísané v technickom preukaze (značka,kategória, prvá evidencia, pravý rok výroby, údaje o zapísaných pneumatikách…)
 • informácie či vozidlo nebolo ukradnuté. Záznam o vozidle z databáz kradnutých vozidiel z krajín: Nemecko, Holandsko, Belgicko, Česká republika, Slovenská republika
 • záznamy z leasingových databáz Slovenskej a Českej republiky
 • informácie o vozidle prostredníctvom výpisu z VIN dekódera
 • výbavu vozidla
 • informácie, či vozidlo nemá záznam v Notárskej komore Slovenskej republiky
 • informácie, či vozidlo nemá záznam v Slovenskej komore Exekútorov
 • informácie, či vozidlo nemá stočené kilometre

Príklad overenia vozidla

Ukážku overenia vozidla si môže pozrieť na TOMTO odkaze. Pri využití tejto služby dostanete podobný dokument, ktorý si môžete stiahnuť. Dokument má k dispozícii po platbe a vyplnení potrebných údajov. K dokumentu sa môžete kedykoľvek vrátiť.

Ceny overenia vozidla

 • Cena preverenia jedného vozidla je 9,90€

PS.: Napíšte pod článkom komentár, ako sa Vám táto služba páči.

Pre overenie vozidla zdarma, avšak nie tak dôkladne, môžete využiť nástroje, ktoré nájdete v článku overenie STK, VIN, EK, KO, kilometrov.
Overenie vozidla
Overenie vozidla
5 (100%) 13 hlasov

4 komentárov na článok “Overenie vozidla

 • 20. júla 2017 o 20:15
  Permalink

  Dobrý deň. Som invalidný občan na invalidnom vozíku. Idem si vybavovať príspevok na automobil. Pri tomto úkone pýtajú odomna určite potvrdenia, jedno s nich je potvrdenie o tom ze nie som vlastníkom motorového vozidla. Viete mi pomôcť kde by som takéto potvrdenie dostal alebo kde si ho mam pýtať alebo nakoho sa mám obrátiť? Prosím dajte mi vedieť na email. Dakujem

  Odpovedať
 • 24. júla 2017 o 9:37
  Permalink

  Dobrý deň prajem kúpila som vozidlo na ktorom mi nechcú urobiť ESTK nakoľko vraj nesedí Vin ten pán mi predal poriadne stým Vin čo je na aute aj evidentné číslo mu dali na Vin a to v Rimavskej Sobote ja som invalid a auto potrebujem .. Informovala som toho pána aké mám problémy s autom už mi zíde dole tých 30 dní od odhlásenia vozidla nakoľko som bola v nemocnici teraz neviem čo mám robiť.Ďakujem Virágová

  Odpovedať
  • 26. júla 2017 o 20:26
   Permalink

   Dobrý deň, určite v prvom rade kontaktuje pána, ktorý vám predal auto, nech sa k situácii vyjadrí.

   Ak sa nezhoduje VIN číslo vozidla s identifikačným číslom vozidla VIN uvedenom v osvedčení o evidencii alebo technickom osvedčení vozidla, tak je vaše vozidlo nespôsobilé na premávku na pozemných komunikáciách.

   Odpovedať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *